Loc de munca: OMV Sibiu de linga Aeroport angajeaza Operator Casier - EVOSIB SRL

Date generale Job

OMV Sibiu de linga Aeroport angajeaza Operator Casier

Data expirarii
2024-12-31 19:08:05
Posturi disponibile
1
Industria
  • Comert / Retail
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

**OMV Sibiu din zona Aeroport angajează Consultant Vânzări Shop/Gastro **

Stația OMV Sibiu din zona Aeroport este în căutarea unui Casier dedicat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre.

**Oferim:**

- Salariu atractiv 4100 ron de încadrare
- Tichete de masă în valoare de 35 ron
- Spor de noapte
- Spor pentru zile de sărbătoare
- Spor pentru ore suplimentare
- Bonus de performanță
- ⁠Prime(Concediu,Crăciun,Paște,8Martie,Ziua Petrolistului)
- ⁠Ajutor material la căsătorie
- ⁠Ajutor material pentru nașterea sau înfierea fiecărui copil
- ⁠Mediu de muncă plăcut și atractiv unde te poți dezvolta și promova

**Responsabilități:**

- Operarea casieriei și efectuarea tranzacțiilor
- Gestionarea corectă a numerarului și a altor mijloace de plată
- Asigurarea unui serviciu de calitate pentru clienți din zona Shop sau Gastro
- ⁠Merchandising și aranjarea produselor în locație conform planogramelor agreate
- Menținerea curățeniei și ordinii în zona de lucru

**Cerințe:**

- Experiență anterioară în domeniu reprezintă un avantaj iar în același timp oferim tot ajutorul in pregătirea fiecărui candidat fără experiență
- Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții
- Capacitatea de a lucra în echipă și de a respecta procedurile de munca
- Disponibilitate pentru lucrul în ture, inclusiv ture de noapte și zile de sărbătoare

Dacă ești o persoană dinamică și responsabilă, te invităm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de email: [email protected] sau să ne contactezi la numărul de telefon 0728 088 815.

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să faci parte din echipa noastră!

**Stația OMV Sibiu**
Str.Sos.Alba Iulia nr.114 lângă Aeroport