Loc de munca: OMV Sibiu de lunga Aeroport angajeaza Ajutor Bucatar - EVOSIB SRL

Date generale Job

OMV Sibiu de lunga Aeroport angajeaza Ajutor Bucatar

Data expirarii
2024-12-31 19:11:14
Posturi disponibile
2
Industria
  • Alimentara
Nivel carieră
Necalificat
Limbi straine
  • Nu este necesar
Oferta salariala
Full time

Descrierea postului

OMV Sibiu de linga Aeroport angajeaza Ajutor Bucatar !

**Angajăm Ajutor de Bucătar**

OMV Sibiu de linga Aeroport angajeaza Ajutor Bucatar dedicat produselor gastro,
Un Ajutor de Bucătar dedicat și responsabil.

**Responsabilități:**
- Pregatirea produselor gastro si de patiserie necesare la vanzare
- Menținerea curățeniei în bucătărie
- Respectarea normelor de igienă și siguranță alimentară

**Cerințe:**
- Experiența în bucătărie constituie un avantaj, dar nu este obligatorie
- Capacitate de a lucra în echipă
- Atitudine pozitivă și dorință de a învăța

**Oferim:**
- Salariu atractiv
- Mediu de lucru dinamic și plăcut
- Posibilitatea de a avea un program de munca in ture

Pentru mai multe detalii și pentru a aplica, vă rugăm să trimiteti CV-ul la nr, de tel. 0728 088 815